Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Wedstrijdschema Heren / Dames / Pupillen / F- en E-jeugd

WEDSTRIJDSCHEMA 2018/2019
Minipolo
DatumĀ 
04-11-2018 in Borculo
06-01-2019 in Varsseveld
02-02-2019 in Doetinchem
09/10-03-2019 in Aalten
24-03-2019 in 's-Heerenberg
13/14-04-2019 in Lochem


WEDSTRIJDSCHEMA 2018/2019
Heren / Dames
Datum Tijd Wedstrijd Locatie
22-sep 18:00 De Breuly H2 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Lentebad
23-sep 15:45 EZC Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Het Slagman
29-sep 17:15 Montferland Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
29-sep 19:00 Thetis H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) LACO Sportcentrum Lingewaard
6-okt 14:15 VZ&PC Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) De Stamper
14-okt 17:30 De Rijn H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Sportfondsenbad De Bongerd
27-okt 17:15 Montferland Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
27-okt 18:00 Montferland H1 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
3-nov 15:00 De Mors Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) De Koerbelt
10-nov 15:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Sportf.bad Nijmegen-West
10-nov 17:15 Montferland Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
18-nov 17:00 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) De Vijf Heuvels
24-nov 17:15 Montferland Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24-nov 18:00 Montferland H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
1-dec 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Erica Terpstra Sportfondsenbad
9-dec 17:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Sportf.bad Nijmegen-West
15-dec 16:00 DOS Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Van Pallandtbad
5-jan 21:00 EZPC H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) De Helster
19-jan 17:15 Montferland Da1 (Dames) - Livo Da3 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
19-jan 18:00 Montferland H1 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
26-jan 17:15 Montferland Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
26-jan 18:00 Montferland H1 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
2-feb 17:45 De Veene Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Het Sportpark
9-feb 17:15 Montferland Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
9-feb 18:00 Montferland H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
16-feb 17:15 Livo Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) t Walfort
23-feb 17:15 Montferland Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23-feb 18:00 Montferland H1 (Heren) - Thetis H3 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
9-mrt 16:45 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Erica Terpstra Sportfondsenbad
9-mrt 17:45 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) t Timpke
16-mrt 17:15 Montferland Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
16-mrt 18:00 Montferland H1 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23-mrt 17:15 DWV Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Den Helder
30-mrt 17:15 Montferland Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
30-mrt 18:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
6-apr 17:15 Montferland Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
6-apr 18:00 Montferland H1 (Heren) - EZPC H3 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg
13-apr 16:45 Livo Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) t Walfort