Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Wedstrijdschema Heren / Dames / Aspiranten / F- en E- pupillen

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam zwembad
10-9-2022 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 De Spreng DG1 Laco  's Heerenberg
10-9-2022 17:55 Gem C <15 Montferland CG1 IJsselm/Berkeld CG1 Laco  's Heerenberg
10-9-2022 18:40 Dames Montferland Da1 Piranha Da1 Laco  's Heerenberg
18-9-2022 17:05 Dames NDD Da2 Montferland Da1 Rozengaarde Doetinchem
24-9-2022 16:45 Gem C <15 Schuurman BZC CG1 Montferland CG1 t Timpke Borculo
24-9-2022 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 NDD DG2 Laco  's Heerenberg
24-9-2022 17:55 Dames Montferland Da1 De Grunte Da1 Laco  's Heerenberg
1-10-2022 16:00 Gem D <13 DOS DG1 Montferland DG1 Pallandtbad Varsseveld
1-10-2022 16:40 Dames DOS Da1 Montferland Da1 Pallandtbad Varsseveld
1-10-2022 18:10 Heren DOS H2 Montferland H1 Pallandtbad Varsseveld
8-10-2022 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 De Breuly DG1 Laco  's Heerenberg
8-10-2022 17:55 Dames Montferland Da1 DWV Da1 Laco  's Heerenberg
8-10-2022 18:40 Heren Montferland H1 De Berkelduikers H2 Laco  's Heerenberg
9-10-2022 15:00 Gem C <15 ZPC De Hof CG1 Montferland CG1 De Vijf Heuvels Markelo
15-10-2022 19:45 Heren Proteus H3 Montferland H1 De Schaeck Twello
16-10-2022 16:45 Dames Schuurman BZC Da3 Montferland Da1 t Timpke Borculo
22-10-2022 17:15 Gem C <15 Montferland CG1 ZPC De Hof CG1 Laco  's Heerenberg
22-10-2022 18:00 Dames Montferland Da1 NDD Da2 Laco  's Heerenberg
5-11-2022 15:40 Gem C <15 De Spreng CG1 Montferland CG1 Rhienderoord Brummen
12-11-2022 17:00 Gem C <15 WWV Winterswijk CG1 Montferland CG1 Jaspers Winterswijk
13-11-2022 18:35 Heren NDD H5 Montferland H1 Rozengaarde Doetinchem
19-11-2022 15:40 Gem D <13 De Spreng DG1 Montferland DG1 Rhienderoord Brummen
19-11-2022 17:15 Gem C <15 Montferland CG1 De Gendten CG1 Laco  's Heerenberg
19-11-2022 18:00 Dames Montferland Da1 ZPC De Hof Da2 Laco  's Heerenberg
19-11-2022 18:45 Heren Montferland H1 Natare H2 Laco  's Heerenberg
26-11-2022 18:05 Dames Livo Da2 Montferland Da1 t Walfort Aalten
3-12-2022 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 DOS DG1 Laco  's Heerenberg
3-12-2022 17:55 Gem C <15 Montferland CG1 Schuurman BZC CG1 Laco  's Heerenberg
3-12-2022 18:40 Dames Montferland Da1 De Mors Da1 Laco  's Heerenberg
3-12-2022 19:25 Heren Montferland H1 NDD H4 Laco  's Heerenberg
10-12-2022 16:15 Gem D <13 De Breuly DG1 Montferland DG1 Lentebad Zevenaar
17-12-2022 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 De Breuly DG1 Laco  's Heerenberg
17-12-2022 17:55 Gem C <15 Montferland CG1 Livo CG1 Laco  's Heerenberg
17-12-2022 18:40 Heren Montferland H1 De Spreng H1 Laco  's Heerenberg
17-12-2022 18:45 Dames Piranha Da1 Montferland Da1 Het Slagman Enschede
14-1-2023 15:20 Gem D <13 NDD DG1 Montferland DG1 Rozengaarde Doetinchem
14-1-2023 17:55 Dames De Grunte Da1 Montferland Da1 De Slag Hardenberg
21-1-2023 15:45 Heren De Spreng H1 Montferland H1 Rhienderoord Brummen
28-1-2023 15:00 Gem D <13 De Spreng DG1 Montferland DG1 Rhienderoord Brummen
28-1-2023 17:05 Gem C <15 NDD CG1 Montferland CG1 Rozengaarde Doetinchem
28-1-2023 17:15 Dames Montferland Da1 Schuurman BZC Da3 Laco  's Heerenberg
28-1-2023 18:00 Heren Montferland H1 Proteus H3 Laco  's Heerenberg
4-2-2023 16:45 Dames DWV Da1 Montferland Da1 Den Helder Doesburg
11-2-2023 17:00 Gem C <15 IJsselm/Berkeld CG1 Montferland CG1 De Beemd Lochem
11-2-2023 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 NDD DG2 Laco  's Heerenberg
11-2-2023 17:55 Gem C <15 Montferland CG1 De Spreng CG1 Laco  's Heerenberg
11-2-2023 18:40 Dames Montferland Da1 DOS Da1 Laco  's Heerenberg
11-2-2023 19:25 Heren Montferland H1 DOS H2 Laco  's Heerenberg
25-2-2023 17:00 Gem C <15 Livo CG1 Montferland CG1 t Walfort Aalten
4-3-2023 16:00 Gem C <15 De Breuly CG1 Montferland CG1 Lentebad Zevenaar
4-3-2023 16:20 Gem D <13 NDD DG2 Montferland DG1 Rozengaarde Doetinchem
11-3-2023 16:00 Gem D <13 DOS DG1 Montferland DG1 Pallandtbad Varsseveld
11-3-2023 17:35 Dames EZC Da3 Montferland Da1 Het Slagman Enschede
11-3-2023 18:30 Heren De Gendten H1 Montferland H1 Laco Terborg
18-3-2023 17:15 Gem C <15 Montferland CG1 De Breuly CG1 Laco  's Heerenberg
18-3-2023 18:00 Dames Montferland Da1 Livo Da2 Laco  's Heerenberg
25-3-2023 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 NDD DG1 Laco  's Heerenberg
25-3-2023 17:55 Gem C <15 Montferland CG1 WWV Winterswijk CG1 Laco  's Heerenberg
25-3-2023 18:40 Heren Montferland H1 NDD H5 Laco  's Heerenberg
1-4-2023 17:00 Gem C <15 De Gendten CG1 Montferland CG1 Laco Terborg
1-4-2023 17:30 Dames ZPC De Hof Da2 Montferland Da1 De Vijf Heuvels Markelo
1-4-2023 17:30 Heren Natare H2 Montferland H1 t Walfort Aalten
8-4-2023 17:15 Gem D <13 Montferland DG1 NDD DG1 Laco  's Heerenberg
8-4-2023 17:55 Gem C <15 Montferland CG1 NDD CG1 Laco  's Heerenberg
8-4-2023 18:40 Dames Montferland Da1 EZC Da3 Laco  's Heerenberg
8-4-2023 19:25 Heren Montferland H1 De Gendten H1 Laco  's Heerenberg
22-4-2023 17:15 Dames De Mors Da1 Montferland Da1 De Koerbelt Rijssen
22-4-2023 18:40 Heren NDD H4 Montferland H1 Rozengaarde Doetinchem
29-4-2023 19:45 Heren De Berkelduikers H2 Montferland H1 De Beemd Lochem