Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Wedstrijdschema Heren / Dames / Aspiranten / F- en E- pupillen

TOERNOOISCHEMA MINIPOLO
2021/2022

Minipolo
F- en E-pupillen



WEDSTRIJDSCHEMA  2021/2022

Heren
Dames
Aspiranten E jeugd Aspiranten D jeugd

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie
18-9-2021 15:15 Gemengd-E <11 Polar Bears EG2 Montferland EG1 De Peppel Ede
18-9-2021 19:30 Dames WZC-De IJsel (SG) Da1 Montferland Da1 Tijenraan Raalte
2-10-2021 17:15 Dames Montferland Da1 DOS Da1 Laco  's Heerenberg
2-10-2021 18:00 Heren Montferland H1 TZC-Vahalis H2 Laco  's Heerenberg
3-10-2021 16:00 Gemengd-E <11 ENC Arnhem (SG) EG2 Montferland EG1 Valkenhuizen Arnhem
9-10-2021 19:30 Heren PFC Rheden H3 Montferland H1 Biljoenbad Velp GLD
10-10-2021 16:20 Gemengd-D <13 NDD DG1 Montferland DG1 Rozengaarde Doetinchem
23-10-2021 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 NDD EG1 Laco  's Heerenberg
23-10-2021 17:45 Dames Montferland Da1 De Mors Da1 Laco  's Heerenberg
30-10-2021 15:00 Gemengd-E <11 ENC Arnhem (SG) EG1 Montferland EG1 Valkenhuizen Arnhem
30-10-2021 16:20 Gemengd-D <13 NDD DG2 Montferland DG1 Rozengaarde Doetinchem
30-10-2021 18:30 Dames VKC'03 Da1 Montferland Da1 De Vlaskoel Tubbergen
6-11-2021 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 Thetis EG1 Laco  's Heerenberg
6-11-2021 17:45 Gemengd-D <13 Montferland DG1 Livo DG1 Laco  's Heerenberg
6-11-2021 17:45 Dames Livo Da2 Montferland Da1 t Walfort Aalten
6-11-2021 18:25 Heren Montferland H1 De Breuly H2 Laco  's Heerenberg
13-11-2021 17:00 Gemengd-D <13 WWV Winterswijk DG1 Montferland DG1 Jaspers Winterswijk
13-11-2021 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 ENC Arnhem (SG) EG2 Laco  's Heerenberg
13-11-2021 17:45 Dames Montferland Da1 EZC Da3 Laco  's Heerenberg
20-11-2021 17:00 Heren DWV H3 Montferland H1 Zwembad Den Helder Doesburg
20-11-2021 17:45 Dames NDD Da2 Montferland Da1 Rozengaarde Doetinchem
27-11-2021 15:20 Gemengd-E <11 NDD EG1 Montferland EG1 Rozengaarde Doetinchem
27-11-2021 17:15 Gemengd-D <13 Montferland DG1 NDD DG1 Laco  's Heerenberg
27-11-2021 17:55 Dames Montferland Da1 Schuurman BZC Da3 Laco  's Heerenberg
27-11-2021 18:40 Heren Montferland H1 Aqua-Novio'94 H6 Laco  's Heerenberg
11-12-2021 19:10 Dames Piranha Da1 Montferland Da1 Het Slagman Enschede
12-12-2021 17:15 Heren De Rijn H3 Montferland H1 Sportf.bad De Bongerd Wageningen
18-12-2021 17:15 Dames Montferland Da1 DWV Da1 Laco  's Heerenberg
18-12-2021 18:00 Heren Montferland H1 Aqua-Novio'94 H5 Laco  's Heerenberg
8-1-2022 15:00 Heren Thetis H3 Montferland H1 Laco Lingewaard Bemmel
8-1-2022 16:00 Dames ZPC De Hof Da2 Montferland Da1 De Vijf Heuvels Markelo
15-1-2022 16:00 Heren TZC-Vahalis H2 Montferland H1 Sportf.bad Waalslag Tiel
15-1-2022 16:45 Dames DOS Da1 Montferland Da1 Van Pallandtbad Varsseveld
22-1-2022 14:15 Gemengd-E <11 Thetis EG1 Montferland EG1 Laco Lingewaard Bemmel
22-1-2022 15:20 Gemengd-D <13 Livo DG1 Montferland DG1 t Walfort Aalten
29-1-2022 17:45 Dames De Mors Da1 Montferland Da1 De Koerbelt Rijssen
5-2-2022 14:00 Gemengd-E <11 Polar Bears EG2 Montferland EG1 De Peppel Ede
5-2-2022 17:15 Dames Montferland Da1 VKC'03 Da1 Laco  's Heerenberg
12-2-2022 16:20 Gemengd-D <13 NDD DG1 Montferland DG1 Rozengaarde Doetinchem
12-2-2022 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 NDD EG1 Laco  's Heerenberg
12-2-2022 17:45 Dames Montferland Da1 Livo Da2 Laco  's Heerenberg
12-2-2022 18:30 Heren De Breuly H2 Montferland H1 Lentebad Zevenaar
19-2-2022 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 ENC Arnhem (SG) EG1 Laco  's Heerenberg
19-2-2022 17:45 Gemengd-D <13 Montferland DG1 NDD DG2 Laco  's Heerenberg
19-2-2022 18:25 Dames Montferland Da1 WZC-De IJsel (SG) Da1 Laco  's Heerenberg
19-2-2022 19:10 Heren Montferland H1 PFC Rheden H3 Laco  's Heerenberg
6-3-2022 15:15 Dames EZC Da3 Montferland Da1 Het Slagman Enschede
12-3-2022 14:30 Gemengd-E <11 ENC Arnhem (SG) EG2 Montferland EG1 Valkenhuizen Arnhem
19-3-2022 17:15 Dames Montferland Da1 NDD Da2 Laco  's Heerenberg
19-3-2022 18:00 Heren Montferland H1 DWV H3 Laco  's Heerenberg
26-3-2022 15:00 Gemengd-E <11 ENC Arnhem (SG) EG1 Montferland EG1 Valkenhuizen Arnhem
26-3-2022 15:20 Gemengd-D <13 NDD DG2 Montferland DG1 Rozengaarde Doetinchem
26-3-2022 15:30 Heren Aqua-Novio'94 H6 Montferland H1 Erica Terpstra Sportf.bad Nijmegen
26-3-2022 19:00 Dames Schuurman BZC Da3 Montferland Da1 t Timpke Borculo
2-4-2022 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 Thetis EG1 Laco  's Heerenberg
2-4-2022 17:45 Gemengd-D <13 Montferland DG1 Livo DG1 Laco  's Heerenberg
2-4-2022 18:25 Dames Montferland Da1 Piranha Da1 Laco  's Heerenberg
2-4-2022 19:10 Heren Montferland H1 De Rijn H3 Laco  's Heerenberg
9-4-2022 16:45 Heren Aqua-Novio'94 H5 Montferland H1 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
9-4-2022 17:00 Gemengd-D <13 WWV Winterswijk DG1 Montferland DG1 Jaspers Winterswijk
9-4-2022 17:00 Dames DWV Da1 Montferland Da1 Zwembad Den Helder Doesburg
23-4-2022 17:15 Gemengd-E <11 Montferland EG1 Polar Bears EG2 Laco  's Heerenberg
23-4-2022 17:45 Gemengd-D <13 Montferland DG1 WWV Winterswijk DG1 Laco  's Heerenberg
23-4-2022 18:25 Dames Montferland Da1 ZPC De Hof Da2 Laco  's Heerenberg
23-4-2022 19:10 Heren Montferland H1 Thetis H3 Laco  's Heerenberg