Inloggen


Ingelogd! Je wordt zo doorgestuurd...

Wedstrijdschema Heren / Dames / Aspiranten / F- en E-jeugd

TOERNOOISCHEMA MINIPOLO
2019/2020
Minipolo / F- en E- jeugd
Datum 
In bewerking


WEDSTRIJDSCHEMA  2019-2020
Heren / Dames / Aspiranten E jeugd
Datum Tijd Wedstrijd Locatie      
14-sep 14:15 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) De Peppel      
14-sep 17:15 Montferland Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
14-sep 18:00 Montferland H1 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
21-sep 17:00 De Breuly H2 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Lentebad      
             
28-sep 17:30 DWV Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Den Helder      
28-sep 19:15 NDD H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Sportcentrum Rozengaarde      
             
5-okt 14:35 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) Valkenhuizen      
5-okt 17:15 Montferland Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
5-okt 18:00 Montferland H1 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
12-okt 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) MFC Doelum      
             
26-okt 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
26-okt 17:45 Montferland Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
26-okt 18:30 Montferland H1 (Heren) - DOS H2 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
3-nov 20:30 NDD Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Sportcentrum Rozengaarde      
             
9-nov 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
9-nov 17:45 Montferland Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
9-nov 18:30 Montferland H1 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
16-nov 19:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) De Grote Koppel      
             
23-nov 17:00 De Gendten H1 (Heren) - Montferland H1 (Heren) LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek      
             
30-nov 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
30-nov 17:45 Montferland Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
30-nov 18:30 Montferland H1 (Heren) - NDD H5 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
7-dec 18:45 Livo Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) t Walfort      
7-dec 19:45 WWV Winterswijk H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Jaspers      
             
8-dec 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) De Peppel      
             
14-dec 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
14-dec 17:45 Montferland Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
14-dec 18:30 Montferland H1 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
12-jan 16:30 De Rijn Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Sportfondsenbad De Bongerd      
             
18-jan 17:15 Montferland Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
18-jan 18:00 Montferland H1 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
25-jan 16:45 DOS H2 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Van Pallandtbad      
25-jan 17:05 NDD Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Sportcentrum Rozengaarde      
             
1-feb 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) LACO Sportcentrum Lingewaard      
             
8-feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
8-feb 17:45 Montferland Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
15-feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
15-feb 17:45 Montferland H1 (Heren) - DOS H2 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
15-feb 21:45 EZPC Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) De Helster      
             
29 feb 13:55 Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) Sportf.bad Nijmegen-West      
29 feb 17:15 Montferland Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
29 feb 18:00 Montferland H1 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
7-mrt 17:15 PFC Rheden Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) De Grote Koppel      
8-mrt 17:50 NDD H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren) Sportcentrum Rozengaarde      
             
15-mrt 15:15 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) Sportf.bad Nijmegen-West      
             
21-mrt 14:35 Hydrofiel Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Erica Terpstra Sportfondsenbad      
             
28-mrt 16:45 DOS Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) Van Pallandtbad      
             
4-apr 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad De Bongerd      
             
11-apr 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
11-apr 17:45 Montferland Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
11-apr 18:30 Montferland H1 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) Laco Sportcentrum 's Heerenberg      
             
18-apr 19:45 PFC Rheden H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) De Grote Koppel